Polac Print | Świat się zmienia, a my wraz z nim
15042
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15042,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Świat się zmienia, a my wraz z nim

Naszym fundamentem jest tradycja i rodzina, napędem naszych działań – innowacja. Połączenie tych elementów pozwala nam na budowanie historii naszej firmy.

Kiedy w 1968 roku Andrzej Połać rozpoczynał swoją pierwszą praktykę drukarską nie wiedział jeszcze, że znalazł swoją pasję i sposób na życie. Poznanie tajników branży i zdobycie doświadczenia zaowocowało otwarciem w 1989 własnej firmy która niezmiennie od tego czasu funkcjonowała pod nazwą Zakład Poligraficzny Andrzej Połać. Nazwa ta podążając obecnie za zmianami w firmie przybiera skróconą nazwę PolacPrint.

Łączymy farby oraz podłoża aby oferować perfekcyjne rozwiązania dla przemysłu opakowaniowego aby połączyć wartość użytkową opakowania wraz z estetyką.

Nasze przedsiębiorstwo tworzą nie teoretycy ale ludzie czynu którzy mają w większości ponad 20 letnie doświadczenie w branży. Wysoko wykwalifikowani pracownicy którzy wcielają plany w życie . Pozwala nam to na znajdywanie elastycznych i efektywnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów.

Zaufanie naszych klientów utwierdza nas w przekonaniu, że obrana przez nas droga rozwoju poprzez nowe pomysły i innowacje jest słuszna.