Polac Print | Certyfikaty
16268
page-template-default,page,page-id-16268,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Certyfikaty

Nasz Zakład Poligraficzny, na przestrzeni lat swojej działalności dąży do ciągłego rozwoju nie tylko poprzez inwestycje i poszerzanie rynków zbytu, ale również narzucając sobie spełnianie wymagań międzynarodowych standardów ISO, zapewnienia jakości jak też FSC®, który ustanawia zasady kontroli przepływu surowca drzewnego z lasu do ostatecznego konsumenta. Posiadamy certyfikaty:

PN-EN ISO 9001:2015
Planując System Zarządzania Jakością stajemy przed zadaniem dokładanego przeanalizowania wszystkich możliwych zagrożeń, które mogą wystąpić podczas działalności oraz zaprojektowania sposobu działań, które w sposób skuteczny wyeliminują lub zminimalizują efekty niepożądanych sytuacji. Taki sposób analizy przyczynia się do efektywnego zarządzania i pozwala na sprawną kontrolę.

PN-EN ISO 22000:2018
Norma ISO 22000:2018 składającą się z czterech kluczowych elementów:
• wzajemna komunikacja;
• zarządzanie systemem;
• programy warunków wstępnych (GMP/GHP);
• zasady HACCP oparte na Codex Alimentarius

fsc-24

Forest Stewardship Council® (FSC®)
The Forest Stewardship Council® jest międzynarodową organizacją pozarządową promującą poprawne przyrodniczo, korzystne społecznie i opłacalne ekonomicznie gospodarowanie zasobami leśnymi świata.
Więcej informacji znaleźć można pod adresem: www.fsc.org
Drukowanie na papierach FSC® pomaga zachować lasy dla przyszłych pokoleń.
Pytaj o druk na certyfikowanych papierach FSC® w naszej ofercie.

PEFC-LOGO-Q-02

Programme for the Endorsement of Forest CertificationTM (PEFC)TM
PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification)TM to międzynarodowa organizacja pozarządowa o charakterze non-profit. Promuje ona zrównoważoną gospodarkę leśną poprzez niezależną certyfikację.
Więcej informacji znaleźć można pod adresem: www.pefc.org