Polac Print | Druk fleksograficzny
16211
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16211,theme-bridge,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Druk fleksograficzny

W ofercie druku fleksograficznego znajdą Państwo etykiety foliowe, etykiety samoprzylepne na roli, owijki oraz wszelkiego rodzaju opakowania foliowe.

Uszlachetnianie druku fleksograficznego

Cold-stamping

Nazywany inaczej złoceniem lub srebrzeniem na zimno, choć w ofercie znajdują się także inne kolory folii (lecz gama kolorystyczna jest węższa niż w hot-stampingu). Zaletą tego uszlachetnienia jest brak deformacji arkusza, co jest ważne przy niskich gramaturach podłoża.

Wykrojnik rotacyjny

Dzięki niemu etykiety flekso mogą być w dowolnym kształcie i idealnie dopasować się do każdej formy opakowania.

Laminowanie

Polega na łączeniu ze sobą 2 lub więcej warstw folii lub papieru na stałe. Zabezpiecza opakowania przed bezpośrednim kontaktem żywności z drukiem, chroni przed substancjami tłustymi bądź żrącymi, a dzięki wielowarstwowości opakowanie jest bardziej wytrzymałe.

Lakierowanie UV i lakier dyspersyjny

obie formy uszlachetnienia występują w wersji błyszczącej jak i matowej. Oprócz nadania dodatkowego efektu, chronią zadrukowane warstwy przed ścieraniem.

Tłoczenie

Tworzy efekt 3D na etykiecie bądź opakowaniu. Dzięki tłoczeniu zyskujemy na atrakcyjności wizualnej projektu, ale również wzmagamy poczucie szlachetności podczas dotykania go. Tłoczone mogą być różne elementy graficzne jak i napisy.